?

Log in

No account? Create an account

Зміни в програмі вечірки!!!
chicha24
В НАШІЙ ПРОГРАМІ СТАЛИСЯ ПЕВНІ ЗМІНИ. ОТЖЕ ЗАВДАННЯ ДЛЯ УВАЖНИХ ЗНАЙТИ ВІДМІННОСТІ!!!

УвагА,УвагА,УвагА!!!
15 лютого 2013 року о 18-15 в арт-сквоті "СТАРТ" (м. Лук'янівська, вул. Шолуденко 28/4),відбудеться хіп-хоп вечірка відкриття молодіжного клубу "St.PaulCrew"
В програмі
- Гості з Харькова репер BARTON (Holy Squad) із своєю сольною програмою.
- Виступ київського репера JOHNNY RAYMAN із своїми старими і
новими хітами
- А також київський репер виконавець КЕДР НА ЛИВАНІ, який також обіцяє запропонувати публіці на розсуд нові пісні
- Приємна атмосфера, спілкування,чайок, нові знайомства, гарний звук, і просто чудова можливість гарно провести час
ОТЖЕ ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ!!!

ВХІД 9,99 грн. (на чай, печиво, і каву)WM9qt0e23n0

SAINT PAUL CREAW презентують.
chicha24
УвагА,УвагА,УвагА!!!
15 лютого 2013 року о 18-15 в арт-сквоті "СТАРТ" (м. Лук'янівська, вул. Шолуденко 28/4),відбудеться хіп-хоп вечірка відкриття молодіжного клубу "St.PaulCrew"
В програмі
- Гості з Дніпропетровська гурт J.S. з презентацією альбому "СДЕЛАЙ ШАГ".
- Виступ київського репера JOHNNY RAYMAN із своїми старими і
новими хітами
- А також київський репер виконавець КЕДР НА ЛИВАНІ, який також обіцяє запропонувати публіці на розсуд нові пісні
- Приємна атмосфера, спілкування,чайок, нові знайомства, гарний звук, і просто чудова можливість гарно провести час
ОТЖЕ ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ!!!  ВХІД 9,99 грн. (на чай, печиво, і каву)

ВХІД 9,99 грн. (на чай, печиво, і каву)     JMXFbBKCSYY

Приклад для всіх людей і насамперед нашим правоохоронним органам!!!
chicha24
Приклад для всіх людей і насамперед нашим правоохоронним органам! Інакше я думаю тут і не скажеш адже таки людскі вчинки прикрашають не тільки ту людину яка це зробила а в взагалі рід людський. Не буду тут багато писати про цю ситуацію хочу тільки заохотити всіх людей, і насамперед наших правоохоронців до подібної поведінки.
Завжди залишатись людиною!
Нью-Йоркский полицейский в считанные дни стал «звездой» интернета просто потому, что пожалел бездомного и подарил ему зимнюю обувь и теплые носки. Эту историю увидела туристка Дженнифер Фостер; она сняла момент передачи подарка бродяге и описала увиденный ею случай в сети. Позднее рассказ и фотография дошли до полицейского департамента, и были опубликованы на их страничке в Facebook.

По словам туристки, 14 ноября она гуляла со своим мужем по Таймс-сквер. Возле одного из магазинов сидел разутый бродяга с порванными штанинами и просил у прохожих мелочь. Девушка решила поделиться монетками с бездомным, когда внезапно увидела полицейского, дарящего сапоги и носки этому одинокому, дрожавшему от холода человеку.

Щедрый сотрудник полиции Ларри Депримо решил зайти в ближайший магазин Skechers и купил там за 75 долларов США пару теплых ботинков 12 размера и две пары шерстяных носков. Затем он вернулся к бездомному, и, присев, положил ему на колени подарок. «Давай наденем их на тебя», — спокойно предложил Депримо. Он помог обуться бродяге, после чего встал и пошел дальше, не зная, что его снимали на камеру.

Как рассказал менеджер магазина Skechers Хосе Кано, бродяга был удивлен неожиданному жесту представителя правопорядка. «На его лице появилась улыбка до ушей, как будто ему вручили миллион долларов», — добавил он. Кано сделал скидку полицейскому, снизив цену до 75 долларов, узнав, кому предназначаются эти вещи. Чек от покупки он до сих пор хранит в своем кармане в память об этом удивительном случае.


HDme4-Ux8u0

ВОЛЮ ПАВЛИЧЕНКАМ!!!
chicha24
                                                                    ВОЛЮ ПАВЛИЧЕНКАМ!!!
Мої співчуття рідним і друзям. І ганьба нашим правоохоронним органам!
 
http://www.youtube.com/watch?v=VftSb_UINlQ&feature=share

Що подивитись???
chicha24
Звичайно що у кожного із нас свої смаки і вподобання. Тому сприймайте цю публікацію швидше як мою рекомендацію ніж нав'язування своїх естетичних або навіть ідейних поглядів. 
Отже друзі дозвольте вам рекомендувати для перегляду фільми які я дійсно вважаю такими перегляд яких збагачує глядача а не навпаки. Звичайно що таких фільмів існує набагато більше ніж я можу тут вам перерахувати, але навіть цей не великих перелік також багато як на мене чого вартий. Отже!
Писатели свободы / Freedom Writers (2007)
Три идиота / 3 Idiots (2009)
Как приручить Дракона / How to Train Your Dragon (2010)
1+1 / Неприкасаемые / Intouchables (2011)
Прислуга / The Help (2011)
Жизнь других / Das Leben der Anderen / The Lives of Others (2006)
Невидимая сторона / The Blind Side (2009) 
Меня зовут Кхан / My Name Is Khan (2010)
І на останок бажаю всім не просто приємного перегляду, а також вміння обирати гідне. Обирати те що містить в собі золото духовне. Це те золото яке ніхто у вас вкрасти баз вашої нате згоди не в силі.
40af04d2907df8ea521519bd9ed_prev
51LwqKlA1UL
11862476b
50811082
1269343668_how-to-train-your-dragon
1321954978_menya-zovut-khan-my-name-is-khan-2010
1322081415_help
a05d776d1b382b6c934a081c723

Всеукраїнська акція протесту.
chicha24
Багато самих різних людей мені казали і кажуть про те що їм не подобається Янукович, і його влада. І дійсно зараз важко мабуть знайти людину яка б була задоволена тим станом в якому перебуває Україна. І для мене є чесно кажучи дивною ситуація. Коли біля ЦВК, біля я так думаю, 2000 людей вийшли не дивлячись не на що висловити не просто своє обурення фальсифікаціями на виборах, а обурення самою владою і всіма їхніми вчинками, а переважна більшість городян просто так і залишаються спостерігати з боку зі сторони. Друзі з позицією моя хата з краю нічого не знаю, ми не збудуємо ніколи нормального суспільства!!! Немає чужого горя хоча б тому, що це саме горе може прийти і до нас в наше життя. Нам не можна залишатися байдужими один до одного. Я не закликаю всіх кидати своє навчання, сім'ю, чи роботу, і бігти днювати і ночувати на майданах. Я закликаю кожного громадянина внести хоча б свій якийсь невеликий вклад в цю спільну справу! Закликаю кожного поміркувати як саме він може посприяти нашій спільний перемозі. 
Не будьте байдужими, ми боремося не за депутатські мандати ми боремось прости свавілля цієї влади. Заради кращого майбутнього нашої з вами країни!!!

Для тих кому не байдужа Україна!!!
chicha24
Сьогодні 12 -ть годин відстояв під ЦВК. Був свідком атаки Беркута і слава Богові ми їх не пустили відстояли! Завтра знову з ранку туди і до перемоги! Хочу звернутися до всіх громадян, яким не байдужа доля України, приєднатися до нашої акції протесту, адже ми там не за ради якихось партій чи організацій, ми там заради наших з вами прав. Тому всі хто не задоволений цим режимом, всіх хто хоче нашій країні кращого майбутнього, закликаю не мовчати не спостерігати зі сторони, а долучитися до нашого мітингу!!!

Про подорож до Чернівців
chicha24
Хочу коротко, якщо звичайно вийде, поділитися з вами своїми думками про скромне місто Чернівці населення якого становить усього 253 843 чоловік. Навіть в моєму районі населення більше. Але тим паче мені було приємно побачити і пережити те що я побачив і пережив за три дні які мені пощастило там побути. 
Почнемо з приїзду. Як завжди знайомство з містом починається з вокзалу. Вокзал мене здивував і не тим що він старовинний і має красиву архітектуру. А ти, що біля його я не помітив жодного базару чи ринку. Та і великої кількості магазинів як це часто також буває. Пару невеличких крамничок і все. Потім було приємно побачити те що місто знаходиться на пагорбах для мене це дуже важливо бо я люблю нерівні ландшафти. І взагалі якщо чесно Чернівці мене просто полонили відразу своїм шармом, ритмом життя, архітектурою, якоюсь неймовірною гармонією. Мабуть це почуття було ще підсилене відсутністю останніми роками цієї самої гармонії в моєму рідному Києві.
Щоб довго не вдаватись в усі деталі пройдусь стисло по тих плюсах і мінусах які я на власні очі міг спостерігати.
Отже плюси!
 - В місті дуже чисто, це я звичайно порівнюю з Києвом. Я не бачив куп сміття біля смітників, не бачив якихось " жлобських" наслідків вчорашніх п'янок. Хоча студентів в місті та і загалом молоді я бачив при багато.
 - В місті, я зараз кажу більше про центральну його частину, старі будинки більш менш в належному," людському" стані. Схоже що за ними дійсно доглядають чи мешканці чи влада не знаю. Але після Києва де пам'яткам архітектури просто дають впасти, щоб на їхньому вакантному місті виросли виросли сучасні велетні, то це для ока приємна картина.
 - В місті помірні ціни це вам не Крим де з вас здирають три шкури. Тут на тридцять гривень я міг спокійно попоїсти в кафе, та і готелі, хоча я не брав номер а мешкав у знайомих моїх друзів,  по цінам і інтернеті є доступними.
 - В місті доглянуті дерева, багато квітів, зелені хоча і менше ніж в столиці, але чагарників таких як у нас на схилах Дніпра я не бачив.
- В місті є пішохідна вулиця, і багато площ де є достатньо місця для пішоходів. Мабуть столиця і тут має привід задуматися над тим щоб повернути Андрієвський узвіз в цей статус.
- В місті що мене дуже здивувало дуже чисті громадські туалети. Ти платиш дві або півтори гривні, і потрапляєш в нормальний чистий туалет де нічого не смердить, білий унітаз, і тому подібне. Вибачте що про таке я тут написав але якщо хтось ходив на майдані, або десь у підземних переходах, або в парках. Ну я думаю він мене зрозуміє.
- В місті його центральній частині не набудовано як у нас багато нових будинків, гуляючи по Чернівцям можна дійсно відчувати себе в старому місті. Так радянська влада по якійсь причині тут все не перебудувала і слава Богові. Але і за роки незалежності тут більше зосередились щоб зберегти спадщину а не її "удосконалити".
- В місті.. Можна багато ще чого писати про місто. Але краще один раз там побувати.
Але щоб мене не звинуватили в необ'єктивності я напишу і про недоліки які я міг спостерігати. Хоча чи є місто в світі яке б було ідеальним???=)
- Отже в місті особливо на вулицях які не є центральними дуже поганий асфальт. Мене це дужо дивувало бачити контраст чепурних будинків, і відверто сільської в поганому значені цього слова, дороги.
- Також не є плюсом те що домашніх тварин, я зараз про собак, вигулюють зрештою як і у нас без намордників і повітка. Особливо було не приємно бачити г...но, так би мовити смердючі наслідки цих вигулів.
- Ще засмутила річка Прут. Засмутила тим що таке враження що місту вона не потрібна виглядає вона якось забутою. А ще якщо вже побудували новий міст то будьте так ласкаві панове демонтуйте залишки старого мосту. А то виглядає наче тут німці побували.
- Також як на мене для такої краси яка там є недостатнім є нічне освітлення міста так деякі площі і вулиці висвітлені на славу. Тут пошана і подяка. Але деякі просто лякають своєю темрявою. Контраст просто разючий як на мене.
Що ще тут написати? Звичайно що плюсів і мінусів мені всіх не передати та зрештою за три дні які я там був їх всіх просто не можливо пережити. Але враження вони є. І ці враження дуже приємні, я можу сказати впевнено що я пишаюся тим, що у нас в Україні є таке чудове, і красиве місто як Чернівці. Раджу всім хто там не був обов'язково побувати, і вже не з мого а з власного досвіду скласти власну думку про це місто.
Дякую всім хто все це прочитав. Сподіваюсь моя розповідь вас не втомила. Далі планую по трохи викладати фото які були зроблені мною в цій мандрівці. Так що можна не тільки почитати але ще і трохи щось побачити.
Всім дякую за увагу з повагою Кедр на Ливані
   
       

Побачив світ третій альбом Кедра на Ливані!
chicha24
Друзі поспішаю повідомити вам радісну новину. В світ з'явився третій альбом Кедра на Ливані створений разом із талановитим музикою Миколаєм Остаповим. Безкоштовно завантажити його ви можете на сайті kedrnalivani.com
В альбом увійшло вісім композицій. Музика до кожної із пісень було створена індивідуально вінницьким музикантом Миколою Остаповим. Альбом не є комерційним продуктом, власне як і попередні до нього, альбом є подарунком усьому людству і покликаний позитивно впливати насамперед на українське суспільство. Будь яке поширення його в мережі, або по за її межами вітається і сприймається позитивно. Тому залишається кожному з вас побажати приємного прослуховування!

З повагою Кедр на Ливані.


cover_front (small)

Новий альбом Кедра на Ливані і Миколи Остапова. Вже скоро!!!
chicha24
IMG-маленькеВже зовсім скоро побачить світ спільний альбом Кедра на Ливані і Миколи Остапова. Безкоштовно завантажити його можна буде на сторінках ось цього сайта kedrnalivani.com